en çok kazandıran site

En çok kazandıran site

İlk çıktığında Bytecoin satın almamıza rağmen  kazmaya devam ediyoruz. Kazdıkça paramız artıyor. Türkiye ‘de maalesef dolarda artıyor. Hem Bytecoin hem dolar artıyor ve kazancımıza kazanç katıyoruz. Paranız varsa satın alın ve kazın… Ancak paranız yoksa dahi satın almadan da kazı yaparak para kazanmanız mümkün.

Mutlaka referansımız olun ve bizde size referanslar bulalım en çok kazandıran site için araştırmaları yaptık ve bulduk.

Size kazı taktiği anlatacağız ve bizim referansımız olmanızı isteyeceğiz.Unutmayın ki bizim referansımız olduğunuzda kesinlikle sizin kazancınız değişmez. Aracı kurum kazandığından bize pay verir. Unutmayın ki sizde başkalarına referans adresinizi vereceksiniz hem onları kazandırıp hem kendiniz kazanacaksınız. Şöyle olacak; siz bizim referansımız olacaksınız ve sizden gelende sizin referansınız. Onlardan da siz kazanacaksınız…

Sayfanın en altında bulunan anımı okuyun… Ama mutlaka okuyun… Geç kalmayın…

Aramızda kazan-kazan sistemi çalışacak

Hatta şöyle de bir güzellik yapacağız. Kazılarınızda sadece Bytecoin kullanın ve 5.000 Bytecoin ‘e ulaştığınızda bu sayfadan 1 haftalık referans adresini sizin ki ile değiştireceğiz. Tüm referanslar size gitsin ki hepimiz kazanalım. 5.000 Bytecoin ‘ide 24 saat kazarsanız iyi bir bilgisayar ile en geç 1-2 haftada kazacaksınız ve bu siteden size 20-50 arasında referans gelecektir. 30.000 ‘e ulaştığınızda tekrar 1 hafta referans göndereceğiz. 100.000 ‘e ulaştığınızda tekrardan 1 hafta referans göndereceğiz. Sadece bize Facebook sayfamızdan kullanıcı adınızı ve referans adresinizi yazmanız yeterlidir. Biz ne kadar kazdığınızı görebiliyoruz.
Kazı nasıl yapılır?

Size kazmayı madde madde anlatacağız. 5 dk ‘da başlayacaksınız.

 1. Şu siteye giriyoruz (aşağıdaki linke tıklayın yeni sayfada açılacaktır, referansımız olmanız için bu linkten gitmeniz gerekiyor)
  https://www.bytecointurkiye.com/siteler/minergate
 2. Açılan sitede Sign up linkine tıklıyoruz.
 3. Mail adresinizi en üste yazıyoruz, şifrenizi giriyoruz, şifrenizi tekrar girip “Ben robot değilim” kısmına tıklıyoruz ve istenen verileri giriyoruz. Buradan gerçek insan olduğunuz anlaşılıyor.
 4. Formu doldurunca Sign Up & Start Mining butonuna tıklıyoruz ve üye oluyoruz.
 5. Aynı siteye giriş yaptıktan sonra üst menüde “Downloads” linki var, tıklıyoruz.
 6. Windows versiyonunuza göre (64 ya da 32 bit) programı “Get it” butonundan indiriyoruz. 7. Beş defa ileriyi tıklayıp programı kuruyoruz.
 8. Bitir dediğimiz de program otomatik olarak çalışacaktır.
 9. Program çalıştığında üye olduğumuz mail adresini yazıp “Start Mining” butonuna tıklıyoruz.
 10. Açtığımızda yukarıda 4 tane ikon göreceksiniz. Kazma işaretine tıklıyoruz.

Şu işaret : 

 1. BCN – Bytecoin kısaltmasıdır ve onun yanındaki Start Mining kısmına tıklayacağız. Eğer ekran kartınız destekliyorsa hem GPU hem CPU kısmında “Start Mining” çıkacaktır.
 2. Start Mining yazan kısmın yanında sayı seçtiğimiz bir alan vardır. O kazı sırasında CPU ya da GPU ‘nun kaç çekirdeğini (Core) kullanıcağını belirtmekte. Ne kadar arttırırsanız kazınız o kadar hızlanır ve işlemci ve ekran kartı kullanımı o kadar artar.
 3. Kazı bu kadar basit!
 4. Sizi etkilesin istemiyor ve devamlı bilgisayar kullanıyorsanız her bilgisayarı açtığınızda giriş yapın ve kazı yapmaya %50 çekirdek ile yapın. Size zerre etkisi olmayacaktır ancak arka planda kazı yapılmaya devam edecektir.
 5. Bilgisayarınızı yeniden başlatınca BCN kazdığınıza emin olun! Bazen değişebilir.
 6. Önemli : Bu iş için telefon değil bilgisayar kullanın!
 7. Biz satın almamıza rağmen bir yandan kazmaya devam ediyoruz.
 8. Unutmayın siz kazdıkça bizde size referans yollayacağız ve onlarda sizin için kazacak.

Ne kadar kazanabilirsiniz? Hızınızı buraya tıklayarak web sayfamız üzerinden test edebilirsiniz.

Geleceğiniz için kazın

Size bir anımızı anlatayım… 2010 senelerinde İstanbul Beşiktaş ‘ta bir yazılım firmasında çalışıyorum. 22 yaşındayım ve benden 3 yaş büyük bir dostum var aynı işyerinde. Teknolojiyi çok takip eder ve bitcoini bana anlattı. Almayı kafaya koyduğunu ben alırsam alacağını söyledi. Ben çok saçma buldum ancak ben almazsam oda almayacaktı o yüzden satın alalım dedim. Ancak ben 100 TL bile vermezdim bitcoine çünkü gelecek görmüyor ve saçma buluyordum. Türkiye ‘den alacak bir yer bulamadık. Sadece cüzdan oluşturduk ve Almanya ‘da oturan kuzenime durumu söyledim. 10 ‘ar euro bize satın aldı. O da o kadar saçma buldu ki kendine satın almadı. 243 adet düşüyordu kişi başı. Aldık ve sürekli takip ettik. 1 sene sonra 1 dolara çıktı ve 243 dolarımız var diye sevindik. Sonradan beraber başka bir proje yapmaya başladık ve bitcoinimiz olduğunu unuttuk. 2014 senesinde bir haberde bitcoinin çok arttığını okuduk ve bitcoinlerimiz aklımıza geldi. 800 dolara çıkmıştı fiyatı ve biz çılgına döndük. Sonradan düşmeye başladı… Tabi bizimde paramız gidiyordu ve dayanamadık 438 dolardan 243 bitcoini bozdurduk. 10 euromuz tam tamına 106 bin dolar olmuştu…Dostum o zaman evlenecekti paraya ihtiyacı vardı ve TL ‘ye çevirdi… Yanlış hatırlamıyorsam 220-225 bin TL gibi bir şeydi… Eğer dayanıp bozdurmasaydık bugün 2 milyon dolarımız olacaktı. Biz daha önceden işin geleceğini bildiğimiz için 100.000.000 Bytecoin satın aldık sadece 1900 dolara… Şuan paramız 120.000 dolar… Bozdurmaya hiç niyetimiz yok… Çünkü eminiz ki 5 sene sonra paramız en az 10 milyon dolar olacak… Bende evliyim o da evli… İnanıyoruz ki çocuklarımıza hatta torunlarımıza büyük bir zenginlik bırakacağız…

Yorumlar

 1. İsa Yaralı

  Merhaba bu sistem yeni mi ve günlük laptop hiç kapanmasa ortalama ne kadar btc kazar birde doğrulama e-postası gelmedi son sorum diyelimki biriktiriğim btcleri hesabıma göndermek ıstıyorum ne yapmam gerekli

  1. Bytecoin Article Author

   Facebook sayfamızdan detaylı olarak görüşebiliriz. BCN yazan birimin sağında CPU kısmında Start Mining ‘e tıkladınız değil mi?

 2. abdullah

  merhaba yaklaşık 12 H/s kazı işlemi yapıyor bu ortalama ile günlük ne kadar kazanılır.
  bu kazı işleminin sonunda kazandıklarımızı nasıl alacağız?

  1. Bytecoin Article Author

   Merhaba,

   Giriş yapın ve sayfadaki “Calculator” menüsüne geçin. Cryptone kısmından kazı hızınızı yazarak tahminen ne kadar kazı yapabileceğinizi görebilirsiniz.

  1. Bytecoin Article Author

   Merhaba,

   Giriş yapın ve sayfadaki “Calculator” menüsüne geçin. Cryptone kısmından kazı hızınızı yazarak tahminen ne kadar kazı yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir